DejWhis Cup

Ahoj Chlapci,

tak jsem to sepsal, aby to mělo pravidla a aby se nám, doufejme, lépe tvořila nová tradice kvalitních miniturnajů, které nebudou tak náročné na organizaci, jako ten Zbyňďův, ale přitom si tam všichni hodně a hlavně dobře zahrajeme.

Záměr byl udělat to co nejnapínavější, tzn., aby se čtyřhra nehrála za rozhodnutého stavu a šlo v ní o celkovou výhru. Proto jsou za ní 3 BODY a vyhrát tak může i Team, který vyhraje byť jedinou ze čtyř dvouher, což snad tak většinou bude neb jsme hodně vyrovnaní a není tedy pravděpodobné,  že by jeden team urval všechny vítězství ve dvouhrách. Ty 3 BODY za čtyřhru jsou oprávněné i z toho důvodu, že je na čtyřhru plánováno stejně hracího času jako na dvouhry, za které jsou 4 BODY, takže je to i z tohoto pohledu košer.

Od začátku tomu říkáme Davis Cup, ale protože jsem to chtěl odlišit, tak jsem to nazval DejWhis Cup. Jako putovní pohár přinesu lahev Whisky, na kterou budeme zapisovat uskutečněné DejWhis Cupy dokud se ta lahev nevypije. Pak jí prázdnou (na památku) získá team, který v době životnosti této lahve, získal více DejWhis Cupů. Naopak  tým, který tahal za kratší konec, donese novou láhev Whisky na další DejWhis Cupy.

Pravidla a Žebříčky najdete po kliknutí na záložky vpravo.

Tenisu zdar!
Pavel