Jak mávat raketou?

V této rubrice budu nepravidelně zveřejňovat odkazy na zajímavá výuková videa.

 

Rubriku bych mohl taky nazvat "Technika je grunt" nebo "Co nám Káča neřekla", ale pravda je, že nám většinu řekla, i když si každý určitě najde hodně tipů, které mu hru výrazně zlepší.

 

Já jsem si našel například "při servisu čum nahoru, dokud nepromáchneš raketou" nebo "při servisu se napřahuj dlaní dolu jako nadhazovači v baseballu". Jsou to kraviny, ale od tý doby, co je dělám, je servis pohodička (už celých 14 dní :-). Každý si ale musí vybrat sám, co chce a co potřebuje. Já jsem si od dědy Toma vzal čumění nahoru a dlaň dolu, ale nadhoz si nechám svůj starej, mám ho naučenej, vyhovuje mi a končí stejně jako ten Tomův, což ale jinak ani nejde, protože jsou určitý věci, který nevoch či ješ neboli "není tak důležitý jak si to hodíš, ale kam si to hodíš" :-).

 

Kdyby jste na youtube vyšťourali něco co Vás nadchne, tak mi to pošlete a já to zveřejním. Musíme se zlepšit, dokud nám to běhá, protože za pár (desítek)let si budeme muset vystačit jen s tou technikou, kterou se teď poctivě naučíme.

 

Pro odkazy na videa klikněte na podmenu vpravo, např. "Rady dědy Toma".